אוסף מידע אנא המתן

שייט בפיורדים מאמסטרדם | הולנד אמריקה - Ms Koningsdam | שייט כשר לפיורדים
החל מ 2990 הזמן (מחיר לאדם)

 שייט כשר בפיורדים

באניית הפאר החדשה של הולנד אמריקה MS Koningsdam

 

שייט בפיורדים הוא חוויה יוצאת דופן, לכל אוהבי הטבע, הנופים ואלה המחפשים שלווה ומנוחה. מלבד נופים וטבע נחשפים גם לתרבות המקומית ולהיסטוריה של יושבי הארץ הצפונית הזו. בשייט בפיורדים מגיעות אניות הקרוזים אל המראות היפים ומזוויות בלתי נשכחות. כל זאת בשילוב של הנאה מרבית ומפנקת של אניית התענוגות המפוארת המשלבת בתוכן "מלון צף", אוכל מעולה, וכמובן שלל אפשרויות של בידור ובילוי.  

 

ההצעה: שייט 7 לילות , טיסות ,מלון ,סיורי חוף , אוכל כשר באנייה  

 

תאריך יציאה וחזרה : 05.08.18 - 29.07.18  

 

שייט בפיורדים

 


תקציר המסלול:

שייט בפיורדים היא חוויה מרתקת עבור אלה המחפשים טבע, נופים וביקור בעיירות וערים יפות. נופים עוצרי נשימה, עיירות, כפרי דייגים ותופעות טבע ייחודיות. שייט זה מרתק הן מבחינת האתרים והנופים אך לא פחות מכך גם מבחינה תרבותית.

  

 

אודות האנייה:

אוניית MS Koningsdam  היא אניית פאר חדשה שתושק בשנת 2016 !!בעלת 12 סיפונים. כמו שאר אניות חברת הולנד אמריקה גם אנייה זו נוחה ונעימה ונחשבת לאוניית פאר שלא תאכזב את נוסעיה. משקלה 99500 טון , מכילה 2650  נוסעים  (איש צוות לכל זוג נוסעים בממוצע). לאנייה מגוון רחב של חדרים בגדלים שונים: סוויטות, חדרים הצופים לים, חדרים פנימיים וחדרים מונגשים. באנייה מספר מסעדות נושא ייחודיות ומספר רב של בתי קפה בארים, ספא, אולם ספורט, בריכות וטרקלינים בהם תוכלו למצוא שפע של אפשרויות בילוי שתייה ריקודים ועוד 

 

 

תיאור על הפיורדים:

שייט בפיורדים הוא חוויה יוצאת דופן, לכל אוהבי הטבע, הנופים ואלה המחפשים שלווה ומנוחה. לאורך חופיה של נורבגיה מצויים פיורדים רבים היוצרים נוף מרהיב וייחודי. שייט בים הצפוני יביא את המטיילים לערים יפות, עיירות וכפרים שלווים הרחוקים מהרעש העירוני ומזיהום האוויר שמייצרת העיר הגדולה. בשייט זה נחשפים המטיילים לטבע, ולנופים הקסומים עוצרי הנשימה של נורבגיה. מלבד נופים וטבע נחשפים גם לתרבות המקומית ולהיסטוריה של יושבי הארץ הצפונית הזו. בשייט בפיורדים מגיעות אוניות הקרוזים אל הפיורדים מהים אל המראות היפים ומזוויות בלתי נשכחות. כל זאת בשילוב של הנאה מרבית ומפנקת של אוניות התענוגות המשלבות בתוכן "מלון צף", אוכל מעולה, וכמובן שלל אפשרויות של בידור ובילוי

 

מסלול :

  

יום 1: יום ראשון | תל אביב - אמסטרדם

ניפגש בנתב"ג בדלפק הקבוצות (קומה 3, שער 32) לרישום קצר, ומיד לאחריו נמריא בטיסת בוקר מוקדמת בטיסה ישירה לאמסטרדם.

לאחר הנחיתה ואיסוף הכבודה ניסע לעבר נמל השייט שלנו. לאחר הליך הצ'ק אין נעלה לאניית הפאר Holland America – ms Koningsdam להפלגה חלומית של 7 לילות בפיורדים הנורבגים.

 

יום 2: יום שני | יום כיף בים

יום חופשי בו נוכל ליהנות ממתקני האנייה השונים, כמו הבריכה, הספא, הקזינו ומגוון המסעדות.

 

יום 3: יום שלישי | איידפיורד – נורבגיה

הכפר איידפיורד האהוב מאוד על תיירים הינו קדום. הוא ממוקם על גדות הפיורד הנושא את אותו שם, והינו ענף של פיורד גדול. בסך הכל כמה מאות תושבים חיים במקום קטן וקסום זה המושך אליו תיירים רבים הבאים בדרך היבשה ובשנים האחרונות רבים הבאים באניות קרוז. מכאן רבים יוצאים לטיולים בטבע או נהנים ממראות הפיורד המיוחד.  ניסע לאורך הרדנגר פיורד ונבקר במפל המדהים Vøringsfossen. ניסע לחוות הר Kjesenand אשר מהווה גם תחנת כוח והינו אחד מהתחנות ההידרו-אלקטריות הגדולות באירופה. אולם התחנה ממוקם כ700 מטר בתוך ההר – הוא 200 מטר אורך, 40 מטר גובה ו20 מטר רוחב. לאחר הביקור ובמידה ויותיר הזמן ניסע לחוות הר Kjeasan אשר שוכנת כמו קן של נשר בגובה של 600 מטר מעל הסימדלפיורד.

 

יום 4: יום רביעי | אלסונד – נורבגיה

אלסונד הינה עיירה שנוסדה ב- 1793 וכיום הינה אחד מנמליה החשובים של נורבגיה. העיר נפגעה קשות בשנת 1904 משריפה שכילתה את מרכז העיר. אבל, כמו עוף החול, העיר קמה לתחייה מהאפר ונבנתה מחדש בסגנון האר- נובו. היום, אלסונד הינה אחת הערים הבודדות בעולם שרוב מרכז העיר בנוי בסגנון האר-נובו, אלסונד הצליחה לשמור על השלמות הארכיטקטונית הסגנונית שלה. העיר בנוייה על שלושה איים המחוברים ביניהם בגשרים, נעלה להר אסקלה ולתצפית קאניבן ממנה נשקף מראה מרהיב של העיר המיוחדת והאיים. נטייל בין הבתים המיוחדים והייחודים של העיר שכל אחד מהם יכול להיות אתר תיירות בפני עצמו. בהמשך נצא מן העיר ונעלה בדרך הטרולים המפורסמת בסקנדינביה כולה ונחשבת לאתר תיירות ייחודי, במהלך הנסיעה נעבור את 11 הפיתולים המרהיבים (והמפחידים...) נעצור לתצפית  ממרפסות התצפית החדשות שנבנו לאורך הדרך המתפתלת. חזרה לאנייה.

 

 

יום 5: יום חמישי | גיירנגר – נורבגיה

הינו אחד מאתרי הנופש החשובים בנורבגיה ובזכות יופיו המיוחד זכה להכרה כאתר מורשת עולמית מטעם אונסק"ו. ניסע לאורך דרכים הרריות, נגלה את יופיים של ההרים והנופים החקלאיים, נעלה בדרך הנשרים ונראה את מפלי שבע האחיות ומפל הינומת הכלה. נגיע לדז'ופווט (Djupvath) ונמשיך לראש ההר דאלסניבה  (Dalsnibba – 1,500 מטרים מעל פני הים), ממנו נצפה בנופים עוצרי נשימה של הרים, קרחונים ואגמים.  הכינו את המצלמות!

הערה: במידה והכביש לדאלסניבה יהיה סגור בגלל שלגים או מזג אוויר לא טוב - תבוצע תוכנית חלופית, מותאמת  לתנאי מזג האוויר באותו יום.

 

יום 6: יום שישי | ברגן – נורבגיה

נוסדה בשנת 1070 ועד  סביבות 1830 הייתה העיר הגדולה בסקנדינביה ומרכז סחר וספנות. ברגן נחשבת לבירת הפיורדים ומוקפת בשבע גבעות. הסיור שלנו יחל בשיטוט במרכז ההיסטורי של העיר ברובע  בריגן (Bryggen), שהוכרז כאתר מורשת עולמית, נטייל בין בתי העץ המיוחדים בעלי הגמלונים המשקיפים אל המעגן. הסיור כולל נסיעה ברכבת הפניקולר המפורסמת  פלויבאנן (Floibanen) שתעלה אותנו להר פלויאן (Flioen). שם, מהפסגה, ניהנה מתצפית מרהיבה  על ברגן והסביבה. אחר כך במידה ויותיר הזמן, נשאיר זמן לקניות בשוק הדגים ההיסטורי ולפני שנחזור לנמל נערוך סיור בחצי האי של ברגן הציורית ובאזורים העיקריים של העיר.

 

חזרה לאנייה לקידוש ולקבלת שבת בהתאם לזמנים.

 

יום 7: יום שבת | יום כיף בים

יום למנוחה והנאה ממתקני האנייה.

 

יום 8: יום ראשון | אמסטרדם – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את האנייה ונצא לסיור בעיר הגדולה בהולנד וללא ספק אחת הערים הקסומות בעולם, טבעת תעלות מעטרת את העיר ולאורכם בתי לבנים ייחודיים צמודים זה לזה.  נראה את הרובע היהודי את בתי הכנסת המוסדות הציבוריים ואת אנדרטת הזיכרון לשואה שבבניין התיאטרון. בהתאם לזמן החופשי שיוותר בידינו נוכל לטייל בין הגלריות, השווקים והמוזאונים הרבים הפזורים בעיר.  הידועים שבהם, הם הריקסמוזיאום, מוזיאון ון גוך, בית אנה פרנק, בית הכנסת הפורטוגלי, ארמון המלוכה, שוק פרחים, רובע האורות האדומים וכיכר ליידספליין. לאחר סיום הסיור ובהתאם ללוח הזמנים ניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה ארצה.

 

נתראה בהפלגה הבאה!

 

החבילה כוללת:

 

  • טיסות אל על ביום השייט
  • שייט של 7 לילות ע"ב פנסיון מלא
  • אוכל כשר באנייה בהתאם לתנאים
  • סיורי חוף בעברית עם מדריך+ מלווה לארץ
  • העברות
  • מיסי נמל

 

 

החבילה אינה כוללת: טיפים לתשלום חובה באנייה, ביטוח רפואי ומטען וטיפים למדריך הישראלי (לא חובה) וכן כל מה שאינו תחת הסעיף 'החבילה כוללת'. המחירים נכונים ליום ההצעה.

 

  שייט בפיורדים

 

 

דמי ביטול | דגשים | 'גילוי נאות':

טרם הרשמתך תידרש לקרוא לאשר ולפעול בהתאם לחוזה ההתקשרות ודמי הביטול

 

 

יתרונות ללקוחות גולדן טורס: 

  •       שירות הכנת צ'ק אין לאנייה (נוהל חובה בעולם הקרוזים)
  •       רכישת כלל שירותי התיירות במקום אחד. 
  •       מוקד חירום ללקוחותינו בחו"ל 24/7. 
  •  

 

אודות המסלול:

 

פלאם

העיירה הקטנה פלאם קסומה בהחלט ויושבת גם באחד הפיורדים היפים בנורבגיה זהו פיורד ארנדס. מאז המאה ה-19 הייתה העיירה לאתר נופש ואתר תיירות. העיירה פלאם מאוד מתויירת כשלעצמה והמוני תיירים מבקרים בה בעונת התיירות – אליה באים בדרך היבשה וכמובן בדרך הים על ידי אוניות הקרוז הרבות. אחת האטרקציות המאוד פופולאריות בפלאם וסביבתה היא רכבת המובילה את התיירים בין נופים עוצרי נשימה בסביבה.

 

קריסטיאנסונד

קריסטיאנסונד יושבת על שלושה איים, העיירה קסומה ויפה, אזור דייג ועיירת דייגים. כדאי לבקר ברובע העתיק של העיר. ניתן לבקר בבית סוחר במקום וליהנות מהמסעדות ובתי הקפה שבמקום. העיר אמנם נהרסה כמעט כולה במלחמת העולם השנייה ובכל זאת, שרידי המקום מושכים אליו תיירים רבים. במקום פאבים, בתי קפה, מסעדות אבל גם בית אופרה, כנסייה עתיקה ועוד.

 

אולסונד

אוליסונד היא עיר קטנה מרתקת ויפה, ששורשיה נעוצים כמובן עוד מימי הוויקינגים. בראשית המאה ה-20 סבלה העיר משריפה גדולה אך שוקמה מהר מאוד. אוהבי האדריכלות ובעיקר זו של סגנון האר-נובו מראשית המאה ה-20 ייהנו מאוד להלך ברחובות העיר (במקום גם מרכז העוסק בסגנון האר-נובו). בעיר גם מוזיאון, פארק, כנסיות, נמל ומזח ועוד.

 

 

אוסלו

אוסלו היא בירתה של נורבגיה והעיר הגדולה במדינה. ממוקמת בדרום נורבגיה על חופי הים ובקצה פיורד. אוסלו כבר נוסדה בימי הביניים ובה מצויים אתרים רבים המושכים אליה תיירים רבים הפוקדים אותה. בעיר מוזיאונים, גלריות, פארקים, בתים נאים ועוד. בין המקומות שכדאי לבקר הם מוזיאון הצייר מונק, פארק פרינגר, טירת אקרשהוס, מוזיאון הספנות הויקינגי ארמון המלוכה וכן חנויות, מסעדות ובתי קפה רבים.

  

*GT  גולדן טיפ:

בהגיעכם לחדר ולא משנה איזה סוג חדר, פירקו ישר את כל המזוודה לתוך ארונות האחסון והכניסו את המזוודות מתחת למיטות במקום המיועד לכך. ב 7 ימים הבאים אתם הולכים להרגיש הכי בבית גם בלב ים.

 

 

 

 

_______________________________________________________________

מסלולי השייט אינם באחריות 'גולדן טורס ועלולים להשתנות | מחיר החבילה מותנה בזמינות החדרים והטיסות | רכישת החבילה מחייבת קריאה אישור וחתימה של טופס גילוי נאות | סיורי החוף מותנים במינימום משתתפים | אישור סופי לחבילה מותנה באישור מחברת השייט ו/או התעופה והודעה על אישור זה ללקוח/ה וזאת ע"י נציג חברת 'גולדן טורס' | חשוב ביותר: חברתנו ממליצה להצטייד בביטוח רפואי החל מרגע רכישת החבילה ו/או ביטוח ביטול השייט – שאל את יועץ/ת השייט | ניתן להזמין אוכל כשר באנייה בכפוף לתנאים ובהזמנה

 

 

 

החל מ 2990 (מחיר לאדם)

צור עמנו קשר

מלאו פרטים ואנו נדאג שאחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.
אנא מלאו את פרטיכם ומהות פנייתכם ואחד מסוכנינו יצור עימכם קשר בהקדם האפשרי.


הצטרפות למועדון


יעדים נוספים
כיוון אחד
הלוך ושוב
רב יעדים
מבוגרים
ילדים
תינוקות
גיל הזהב

הלוך ושוב כיוון אחד
מבוגר
ילד
האתר נבנה ע"י אמדאוס ישראל
   אתר מאובטח       
כל הזכויות שמורות GoldenTours מקבוצת אחים אברהמוף 2018 ©
ליצירת קשר